Tvorba web stránky vo WordPress

Vytvorenie web stránky vo WordPress

Vytvoríme web stránku vo WordPress, ktorá Vám pomôže osloviť nových klientov a zviditeľní Vašu firmu na webe. V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný webový dizajn je kľúčom k úspechu. Užívatelia majú radi obľúbené web stránky, ktoré sú esteticky príťažlivé a prehľadné.
Nechajte nás pomôcť Vašim web stránkam urobiť vynikajúci prvý dojem pomocou rýchlosti a dostupnosti.
WordPress je obľúbený redakčný systém. Vytvoríme Vám webovú stránku vo WordPress, ktorú si môžete jednoducho upravovať sami. WordPress web stránky Vás nikdy nesklamú.

Najrýchlejšie témy na trhu

Jednoduché užívateľské prostredie

Google má rád WordPress

Množstvo nových vylepšení a doplnkov

TVORBA WEB STRÁNKY VO WORDPRESS. Vytvoríme Vám silné webové sídlo, ktoré Vás bude reprezentovať v online prostredí na najvyšších pozíciach v Google, Tvorba web stránky WordPress na mieru. V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný webový dizajn je kľúčom k úspechu. Užívatelia majú radi obľúbené web stránky, ktoré sú esteticky príťažlivé a prehľadné. Nechajte nás pomôcť Vašim stránkam urobiť vynikajúci prvý dojem pomocou rýchlosti a dostupnosti. WordPress je obľúbený redakčný systém. Vytvoríme Vám webovú stránku vo WordPress, ktorú si môžete upravovať jednoducho sami. WordPress web stránky Vás nikdy nesklamú. Najrýchlejšie témy na trhu Jednoduché užívateľské prostredie Google má rád WordPress Množstvo nových vylepšení a doplnkov

Vytvorenie web stránky vo WordPress

Rýchly a jednoduchý návod

 1. Registrácia a hosting. Pre začiatok je potrebné zaregistrovať si doménu a vybrať hostingovú službu. Existuje množstvo poskytovateľov, ktorí ponúkajú hosting pre WordPress stránky. Po vybratí domény a hostingového balíka môžete prejsť k ďalším krokom.
 2. Inštalácia WordPressu. Po zakúpení hostingového balíka je čas na inštaláciu WordPressu. Mnohí hostingoví poskytovatelia majú možnosť inštalácie WordPressu jedným kliknutím, čo ušetrí veľa času a zjednoduší celý proces.
 3. Výber a inštalácia šablóny. Po úspešnej inštalácii WordPressu si môžete vybrať z množstva dostupných šablón. Šablóna určuje vzhľad a štruktúru Vášho webu, takže je dôležité vybrať si tú, ktorá najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Po výbere šablóny ju môžete nainštalovať a upraviť podľa Vašich preferencií.
 4. Prispôsobenie a úpravy. Po inštalácii šablóny môžete pristúpiť k prispôsobovaniu Vášho webu. WordPress ponúka množstvo možností úprav, ako napríklad zmena farieb, nastavenie loga, úprava rozloženia stránky a pridanie widgetov. Pripojenie sociálnych médií a nastavenie SEO je tiež dôležité pre optimalizáciu Vášho webu.
 5. Pridávanie obsahu. Keď je Váš web nastavený a prispôsobený, môžete začať pridávať obsah. Vytvorte stránky a pridajte články, obrázky a videá podľa Vašich potrieb. WordPress má jednoduchý editor, ktorý umožňuje jednoduchú úpravu a formátovanie obsahu.
 6. Nastavenie pluginov. WordPress má obrovské množstvo pluginov, ktoré Vám umožňujú pridať viac funkcií a rozšíriť možnosti Vášho webu. Pluginy sa dajú nainštalovať a aktivovať priamo z administrátorského rozhrania WordPress. Existujú pluginy na rôzne účely, ako napríklad SEO optimalizácia, bezpečnosť, analytika a sociálne zdieľanie, atď.
 1. Optimalizácia pre vyhľadávače. Pre dosiahnutie lepšej viditeľnosti vo vyhľadávačoch je dôležité optimalizovať Váš web pre vyhľadávače. To môže zahŕňať optimalizáciu kľúčových slov, vytvorenie SEO priateľských URL adries a optimalizáciu rýchlosti načítavania stránok.
 2. Správa web stránky. Po vytvorení webu vo WordPress je dôležité pravidelne spravovať a udržiavať ho, aby ste mali optimálny výkon a bezproblémovú prevádzku.
 3. Zálohovanie a aktualizácie Je dôležité pravidelne zálohovať Váš web, aby ste zabránili strate dát v prípade technických problémov. WordPress tiež pravidelne vydáva aktualizácie, ktoré zlepšujú bezpečnosť a výkon Vášho webu. Je dôležité pravidelne aktualizovať WordPress verziu a pluginy, aby ste mali najnovšie funkcie a zabezpečenie.
 4. Monitorovanie výkonu Sledovanie výkonu Vášho webu je dôležité, aby ste zistili, ako rýchlo sa načítava a ako dobre a bezchybne funguje. Existuje množstvo nástrojov na monitorovanie výkonu, ktoré Vám umožnia získať dôležité informácie o rýchlosti načítavania stránok, časov odpovede servera a mnoho ďalších metrík.
 5. Bezpečnosť a ochrana. Bezpečnosť Vášho webu je kľúčová. Zabezpečte svoj web pomocou silného hesla, obmedzenie prístupu k administrátorskému rozhraniu, aktualizácie a použitie bezpečnostných pluginov. Pravidelné skenovanie na prítomnosť malware a zabezpečovacie záplaty sú tiež dôležité opatrenia pre bezpečnosť Vášho webu.
 6. Podpora a komunita. Ak sa ocitnete v ťažkosti alebo potrebujete pomoc, WordPress má veľkú komunitu a podporu. Môžete nájsť odpovede na Vaše otázky na fórach, tutoriáloch a sprievodcoch. Existuje aj veľa odborníkov, ktorí ponúkajú služby podpory a vývoja pre WordPress platformu.

Chcete vedieť ako je na tom Vaša web stránka WordPress?​

Vybudujte si silné webové sídlo

Každý projekt predstavuje svoje vlastné ciele, publikum a príležitosti.

Potrebujete si vybudovať silné webové sídlo, ktoré Vás bude reprezentovať v online prostredí na najvyšších pozíciach.
Poskytujeme rôzne prispôsobiteľné návrhové sady a zameriavame sa na vytváranie webových stránok, ktoré vyhovujú Vašej značke, a zároveň upútajú návštevníkov hodnotným obsahom a moderným dizajnom. Webové stránky vo WordPress sú navrhnuté tak, aby boli užívateľsky prívetivé, ľahko ovládateľné a optimalizované pre vyhľadávače s cieľom zvýšiť organickú návštevnosť a zlepšiť viditeľnosť online. Špecializujeme sa na cenovo dostupnú tvorbu web stránok a eshopov
Web stránka s rýchlym načítaním a s optimalizáciou obsahu je základ.

Silné webové sídlo. Každý projekt predstavuje svoje vlastné ciele, publikum a príležitosti. Potrebujete si vybudovať silné webové sídlo, ktoré Vás bude reprezentovať v online prostredí na najvyšších pozíciach. Poskytujeme rôzne prispôsobiteľné návrhové sady a zameriavame sa na vytváranie webových stránok, ktoré vyhovujú Vašej značke, a zároveň upútajú návštevníkov. s hodnotným obsahom a moderným dizajnom. Webové stránky sú navrhnuté tak, aby boli užívateľsky prívetivé, ľahko ovládateľné a optimalizované pre vyhľadávače s cieľom zvýšiť organickú návštevnosť a zlepšiť viditeľnosť online. Špecializujeme sa na cenovo dostupnú tvorbu web stránok a eshopov Web stránka s rýchlym načítaním a s optimalizáciou obsahu je základ.

Naše práce

Web stránky realizované a vytvorené vo WordPress. Webstránka na mieru, One page web stránky, Portfólio služieb, Formuláre, Aplikácie, Doplnky, Eshopy s Woocommerce.

Tvorba web stránok v lokalitách Banská Bystrica, Zvolen, Bratislava, Detva, Očová, Žiar nad Hronom, Brezno, Krupina, Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Revúca, Martin, Turčianske Teplice, Bánovce nad Bebravou, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Prievidza, Prešov, Žarnovica, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Rožňava, Spišská Nová Ves, Gelnica, Trebišov, Michalovce, Sobrance, Snina, Humenné, Medzilaborce, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Sabinov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Púchov, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Beluša, Špania Dolina, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Poprad, Žilina, Martin, Prievidza, Nitra, Levice, Trnava, Levice, Krupina, Nové Zámky, Topoľčany, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Tvrdošín, Námestovo, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Bytča, Galanta, Dunajská Streda, Sereď, Komárno, Šaľa, Partizánske, Piešťany, Hlohovec, Skalica, Pezinok, Senec, Senica, Malacky, Sielnica, Sliač, Rimavská Sobota, Michalovce, Snina

FujiBikes.sk

Predaj bicyklov značky Fuji, Breezer. Fujibikes.sk – Portfólio značiek produktov na mieru​. Fuji-bikes.sk je vybavená rýchlou Woocommerce témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje aplikáciu na mieru na podstránke pre vyhľadávanie predajcov. Aplikácia je prepojená cez Google Maps API a dokáže klientov priamo navigovať do najbližšieho obchodu s bicyklami Fuji a Breezer. Kompletná realizácia bola realizovaná v Elementore v kombinácii s ďalšími príbuznými doplnkami a funkciami. Web stránka je plne zabezpečená proti útokom kvalitným firewallom. Na web stránke sme realizovali aj SEO optimalizáciu obsahu a rýchle načítanie web stránky. Distribúcia značiek Fuji, Breezer a Contec pre Slovenskú republiku.

Predaj bicyklov značky Fuji, Breezer. Fujibikes.sk – Portfólio značiek produktov na mieru​. Fuji-bikes.sk je vybavená rýchlou Woocommerce  témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje aplikáciu…

Lesecycles.eu

Požičovňa ebicyklov, ebikov, cyklotrasy. Lesecycles.eu – Online požičovňa ebikov. Požičovňa E-bicyklov Lesecycles z Banskej Bystrice nás oslovila, aby sme im vytvorili rýchlu a kvalitnú web stránku s rezervačným systémom napojeným na platobnú bránu (platba online kartou a bankovými tlačidlami),. Web stránka je plne responzívna pre všetky druhy zariadení (Desktop, Tablet, Mobil). Na web stránke sa tiež nachádzajú Cyklotrasy vo forme eventov, ktoré sú tiež prepojené na rezervačný systém a platobnú bránu. Optimalizácia obsahu a SEO.

Požičovňa ebicyklov, ebikov, cyklotrasy. Lesecycles.eu – Online požičovňa ebikov. Požičovňa E-bicyklov Lesecycles z Banskej Bystrice nás oslovila, aby sme im vytvorili rýchlu a kvalitnú web stránku…

Ortofit.sk

Ortofit.sk-Ortopedické, protetické zdravotnícke pomôcky. Výroba a distribúcia ortopedických-protetických pomôcok. Portfólio firmy, realizácia. Tvorba webových stránok vo WordPress.

Výroba a distribúcia ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok. Ortofit.sk – Ortopedické zdravotné pomôcky​. Pri tvorbe web stránky na doméne Ortofit.sk sme použili rýchlu responzívnu tému od tých najlepších vývojárov….

Cistenieodtokov.sk

Čistenie odtokov a kanalizácie Zvolen. Cistenieodtokov.sk - Portfólio služieb. Cistenieodtokov.sk je vybavená rýchlou responzívnou témou od tých najlepších vývojárov. Jednoduchá One Page stránka obsahuje portfólio služieb a prezentáciu spoločnosti. Web stránka je plne zabezpečená proti útokom kvalitným firewallom. Na web stránke je kontaktný formulár na mieru. Na stránke je optimalizovaný grafický a textový obsah. SEO optimalizácia, obsahový marketing a správny výber kľúčových slov zabezpečí posun domény na najvyššie miesta vo vyhľadávači.

Čistenie odtokov a kanalizácie Zvolen. Cistenieodtokov.sk – Portfólio služieb. Cistenieodtokov.sk je vybavená rýchlou responzívnou témou od tých najlepších vývojárov. Jednoduchá One Page stránka obsahuje portfólio služieb…

Zobraziť viac prác

Napíšte o nás ako ste boli s našimi službami spokojní.