Seo optimalizácia

Najvyššie pozície vo vyhľadávači, správne zacielenie publika

Pri tvorbe web stránky, je dôležité zabezpečiť, aby bola úspešná aj vo výsledkoch vyhľadávania. Optimalizácia pre vyhľadávače je základom úspechu každej web stránky. Naša stratégia SEO optimalizácie poskytne Vašej stránke vyššie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania.
Poskytneme úplný prehľad poradia kľúčových slov, správu profilu vytvárania odkazov a indexované informácie o stránke.
Zacielením publika zvýšite predaj a zviditeľníte Vaše aktivity pre širšiu verejnosť.

Optimalizácia obsahu

Výber správnych kľúčových slov

Rýchlosť načítania web stránky

Vysoké hodnotenie PageSpeed Insights skóre

Chcete vedieť ako je na tom Vaša webová stránka?​

Analýza webu

Organické vyhľadávanie, Lokálne SEO, Výskum kľúčových slov, Vytváranie odkazov, Stratégia a správa o činnosti

Každá SEO optimalizácia web stránky by mala začať analýzou toho, čo vlastne od svojej internetovej prezentácie očakávate a aké ciele ste si stanovili.
Analýza web stránky začína správnym výskumom kľúčových slov, ktoré vyjadrujú zameranie web stránky. Stratégia pre všetky Vaše aktivity súvisiace s vytváraním odkazov, zvýši hodnotenie vyhľadávacieho nástroja.
Optimalizácia obsahu web stránky je kľúčová v správnom riešení ako dosiahnuť požadované výsledky.

Naše práce

Web stránky realizované a vytvorené vo WordPress. One page web stránky, Portfólio služieb, Formuláre, Aplikácie, Doplnky, Eshopy s Woocommerce na mieru, …

DanovepriznanieOnline.sk

Podanie daňového priznania online. DanovePriznanieOnline.sk – Online podanie daňového priznania. Daňové priznanie online pod menom Ing. Martin Vrábel potreboval svoju pôvodnú web stránku trošku ošatiť do nového dizajnu. V projekte sme navrhli rýchlu tému, vytvorili logo a zladili dizajn na vopred dohodnuté farby. Obsah web stránky je kompletne optimalizovaný pre vyhľadávače. Súčasťou projektu bola najdôležitejšia časť web stránky a to formulár na spracovanie a podanie elektronického daňového priznania vo viacerých prevedeniach. Formulár je prepojený s platobnou bránou na online platby. Na vývoji web stránky a formulárov naďalej spolupracujeme.

Podanie daňového priznania online DanovePriznanieOnline.sk – Online podanie daňového priznania Daňové priznanie online pod menom Ing. Martin Vrábel potreboval svoju pôvodnú web stránku trošku ošatiť do…

KristalBeautyStudio.sk

Kozmetický salón v Rožňave. KristalBeautyStudio.sk – Portfólio služieb. KristalBeautyStudio.sk je moderný kozmetický salón v Rožňave, v ktorom ponúka Martina Vargová svoje omladzujúce kozmetické procedúry na profesionálnej úrovni. Vytvorili sme modernú responzívnu web stránku s rýchlou a kvalitnou témou, ktorá obsahuje kvalitné portfólio, úvodný slider so službami a veľa ďalších funkcií, ktoré sú nevyhnutné pre správny chod web stránky.

Kozmetický salón v Rožňave KristalBeautyStudio.sk – Portfólio služieb KristalBeautyStudio.sk je moderný kozmetický salón v Rožňave, v ktorom ponúka Martina Vargová svoje omladzujúce kozmetické procedúry na profesionálnej…

Trvalaepilacia.sk

Naturestetica Kozmetické študio. Trvalaepilacia.sk – Kozmetické študio v Banskej Bystrici. Pre spoločnosť Naturestetica študio sme vybrali v prvom kroku hlavné kľúčové slovo pre jednu z ich hlavných služieb „trvalaepilacia“. Naturestetica je moderný salón, v ktorom oceníte nielen lokalitu, jeho interiér, ale hlavne kvalitu ošetrení, profesionalitu a kvalitu prístrojov. Preto sme pre nich vytvorili web stránku s kvalitnou témou, ktorá obsahuje rezervačný formulár, Eshop na mieru a veľa ďalších funkcií, ktoré sú nevyhnutné pre správny chod web stránky.

Naturestetica Kozmetické študio Trvalaepilacia.sk – Kozmetické študio v Banskej Bystrici Pre spoločnosť Naturestetica študio sme vybrali v prvom kroku hlavné kľúčové slovo pre jednu z ich…

OpravaMotora.sk

Generálna oprava motora MMMotor. OpravaMotora.sk – Servis na všetky druhy vozidiel. Spoločnosť OpravaMotora.sk zo Zvolena potrebovala informatívnu web stránku, kde bude prezentovať portfolio služieb, ktoré ponúka. Web stránka je vybavená rýchlou responzívnou témou. SEO optimalizácia obsahu a úprava obrázkov zabezpečila prvé miesto v Google vyhľadávači. Téma je kompatibilná z Woocommerce, takže v budúcnosti nebude problém s aktivovaním eshopu a rozšírením služieb.

Generálna oprava motora MMMotor OpravaMotora.sk – Servis na všetky druhy vozidiel Spoločnosť OpravaMotora.sk zo Zvolena potrebovala informatívnu web stránku, kde bude prezentovať portfolio služieb, ktoré ponúka….

Napíšte o nás ako ste boli s našimi službami spokojní.