Tvorba E-Shopu

Uvedomte si, že internet je trh a Váš obchod má množstvo konkurencie. Správne zacielenie publika a vhodne nastavená reklama pozdvihne Váš obchod na vyššiu úroveň. Vytvoríme Vám E-Shop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod pre začiatočníkov. Prezentujte svoju firmu a produkty, alebo služby v novom štýle. Ak ste rozhodnutí pre internetový obchod "E-Shop" vieme Vám ponúknuť rôzne variácie Balíkov a Doplnkových služieb.

Go Pay Platobná brána je maximálne výkonná platobná brána, ktorá ponúka 55 platobných metód vrátane online platby kartou a online bankových prevodov. Platba cez GoPay akceptuje karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Platba 24, MojaPlatba, ČSOB a viac… Platby kartou alebo online bankovými tlačidlami sú samozrejmosťou. GoPay vie všetky online platobné metódy vrátane bitcoinu.

Pomôžeme Vám nájsť nových zákazníkov, aby na Vašom webe kúpili Váš produkt alebo službu.

Pri tvorbe E-Shopu (Woocommerce), používame najnovšie a najmodernejšie témy od tých najlepších vývojárov na trhu. E-shop musí byť v prvom rade prehľadný, aby sa v ňom zákazník cítil komfortne. Responzívny dizajn (zobrazenie na smartfóne, tablete, notebooku, PC)  je v dnešnej dobe nevyhnutnosť. E-Shop prispôsobíme pre každého klienta po konštrukčnej, ale aj grafickej stránke.

Potrebujete Vaše produkty zdieľať so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach? Žiadny problém, prepojíme Váš E-Shop so sociálnymi sieťami a navrhneme Vám vhodnú reklamu aby sa zvýšil Váš predajný nárast. Prepojíme Váš obchod s platobnou bránou a nastavíme platobný systém, pre lepší komfort Vašich klientov pri nákupe.

Zviditeľnite svoj obchod a zvýšte nárast predaja, kvalitnou reklamou a správnym zacielením publika

TVORBA WEB STRÁNKY KTORÁ VÁS BUDE REPREZENTOVAŤ

Povedzte nám o svojej stránke

Pomôžeme Vám preniesť Vaše podnikanie na internet a rozvíjať ho pre zlepšenie výsledkov.

Naša agentúra je perfektným partnerom pre úspešné obchodné partnerstvo.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY