Témy pre web stránku

Výber vhodnej témy

Vo výbere témy máte 2 možnosti. Buď si vyberiete tému (zadarmo alebo platenú). Na internete nájdete množstvo kvalitných tém WordPress. Nádherné šablóny pre najpopulárnejší systém na správu obsahu na svete - "Wordpress".
Nemáme obmedzenia vo výbere témy. Klient si sám môže vybrať tému, podľa vlastného uváženia alebo podľa výberu editora (nástroj na tvorbu web stránok) a funkcií ktoré téma obsahuje.
Vždy sa snažíme poradiť spolu s klientom, aby sme vybrali tú správnu a vhodnú tému pre ich webové sídlo.
Pri výbere tej správnej témy sa riaďte týmito základnými kritériami:
  • Rýchlosť témy rýchlosť načítania web stránky je absolútny základ. Snažte sa sťahovať témy z overených zdrojov, najlepšie s podporou. ­
  • Editor témy témy obsahujú rôzne nástroje na tvorbu stránok WordPress - Elementor, Divi, Gutenberg, ... ­
  • Funkcie témy témy obsahujú rôzne widgety a extra pluginy, ktoré dokážu “zhodnotiť” Váš web. ­
  • Design – dizajn témy sa dá do veľkej miery prispôsobiť, snažte sa nájsť takú tému, ktorá sa najviac podobá Vašej predstave. ­
  • UX čistý dizajn intuitívna navigácia a prehľadné rozloženie prvkov. Návštevník na Vašom webe musí nájsť to, čo potrebuje. ­
  • Responzivita na neresponzívne témy sa ani nepozerajte! Každá téma musí byť prispôsobená aj pre mobilné zariadenia a tablety. ­
  • Podpora za najväčšiu výhodu platených tém, oproti neplateným, je ich podpora.

WordPress je najpopulárnejší redakčný systém

Po prvé, WordPress je bezplatný a otvorený zdroj.
To neznamená len to, že ho dostanete zadarmo, ale aj to, že tím vývojárov z celého sveta neustále pracuje na jeho vylepšovaní.
K dispozícii je tiež veľké množstvo doplnkov, ktoré sa integrujú s platformou. Tie vám umožňujú pridať na váš web najrôznejšie funkcie – od posúvačov obrázkov po kalendáre, informačné kanály, filtre nevyžiadanej pošty atď.
Jeho používanie je tiež veľmi jednoduché: jeho rozhranie je jednoduché a intuitívne a web je plný WP tutoriálov všetkého druhu, ktoré vám pomôžu vyťažiť z neho maximum.

Témy a doplnky pre Wordpress

Čo sú zač?
Hovoríme o vopred navrhnutých a vopred zostavených rozloženiach, ktoré môžete použiť na svoj web. Ak Vám panel WordPress umožňuje postarať sa o obsah Vašej stránky (kategórie, podkategórie, sekcie, stránky, text atď.), téma bude definovať, ako bude stránka vyzerať.
Vizuálny dizajn a Interakcie. Akú farbu bude mať pozadie? Ako sa zvýrazní odkaz, keď podržíte kurzor myši? Bude mať na domovskej stránke veľký posuvník? O tom je téma. Vytvorené pre všetky zariadenia. V súčasnosti budú ľudia pravdepodobne navštevovať Váš web z rôznych zariadení. Šablóny, ktoré tu nájdete, vyhovujú všetkým veľkostiam obrazovky – a vy viete, aké je to dôležité.
Elektronický obchod pripravený. Stránky elektronického obchodu s podporou WordPress sú v dnešnej dobe všade na webe, a to z dobrého dôvodu! Šablóny stránok elektronického obchodu sa dokonale integrujú s platformami ako Magento, Shopify a ďalšími platformami, ktoré Vám uľahčia otvorenie Vášho online obchodu.
Kreatívna komunita v práci. Envato Market je domovom najväčšej globálnej komunity kreatívcov. Autori sú talentovaní profesionáli, mimoriadne zapálení pre svoju prácu. Všetky témy sú dodávané s podrobnou dokumentáciou o tom, ako ich používať. A ak potrebujete pomoc s chybami alebo problémami, autori Vám pomôžu.