Naše projekty

Naša agentúra pre tvorbu web stránok pomáha spoločnostiam zvýšiť lojalitu spotrebiteľov a nájsť nových zákazníkov online. Nájdete tu výber z našich posledných prác. Pozrite sa na niektoré z výsledkov, ktoré sme dosiahli.
Naše projekty
Jedinečné miesto v centre Banskej Bystrice - Červený Rak, potreboval nový moderný dizajn s praktickými funkciami na web stránke. Na web stránke sme realizovali Jedálny lístok so samostatnými sekciami pre jednotlivé Menu, ktoré sa dajú ľubovolne použiť na web stránke. Rezervačný formulár zabezpečí, aby si klient pohodlne z domova rezervoval svoje obľúbené miesto v priestoroch Červeného Raka. SEO optimalizácia web stránky zabezpečí priamy posun web stránky vo vyhľadávači na najvyššie pozície. Optimalizácia obsahu a rýchle načítanie web stránky je samozrejmosťou. Web stránka je aktuálne vo vývojovej verzii, takže sa priebežne dopĺňa a optimalizuje.
Jedinečné miesto v centre Banskej Bystrice - Červený Rak, potreboval nový moderný dizajn s…
Hotel Kochau ** Kováčová je situovaný v prírodnej lokalite v blízkosti obce Kováčová. Pôvodná web stránka potrebovala reprezentatívny dizajn. Na stránke sa realizoval redizajn pôvodnej web stránky, optimalizácia načítania web stránky, galéria akcií, úvodný slider, update php ...
Hotel Kochau ** Kováčová je situovaný v prírodnej lokalite v blízkosti obce Kováčová. Pôvodná…
Firma Alfex a.s. nás požiadala o redizajn ich pôvodnej web stránky. Navrhli sme im novú web stránku vo Wordpress pre jednoduché užívateľské admin prostredie. Aktuálna realizácia web stránky. Web stránka je vo vývoji a priebežne sa dopĺňa obsah. Moderná rýchla téma - editor Elementor + doplnky a nové funkcie. Základné SEO nastavenia
Firma Alfex a.s. nás požiadala o redizajn ich pôvodnej web stránky. Navrhli sme im…
Vytvorili sme pre Fuji Bikes modernú web stránku vo Wordpress vybavenú kvalitnou témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje aplikáciu na mieru na podstránke pre vyhľadávanie predajcov. Aplikácia je prepojená cez Google Maps API a dokáže klientov priamo navigovať do najbližšieho obchodu s bicyklami značky Fuji. Kompletná realizácia bola realizovaná v Elementore v kombinácii s ďalšími príbuznými doplnkami. Web stránka je plne zabezpečená proti útokom kvalitným firewallom od NinjaFirewall. Na web stránke sme realizovali aj optimalizáciu obsahu, pre rýchle načítanie web stránky. SEO optimalizácia je realizovaná na väčšine obsahu web stránky.
Vytvorili sme pre Fuji Bikes modernú web stránku vo Wordpress vybavenú kvalitnou témou od…
Duplicitná verzia pôvodnej SK web stránky, preklad web stránky (CZ,EN), voľba výberu jazyka, SEO optimalizácia, prepojenie s platobnou bránou Na požiadavku nášho stáleho klienta, sme vytvorili duplicitnú verziu web stránky danove-priznani.cz, ktorá bola doplnená o voľbu výberu jazyka (CZ, EN). Pre konkrétnu web stránku sme vytvorili verzie formulárov pre podanie daňového priznania a vrátenie daní zo zahraničia. Web stránka je graficky zladená s farbami danej krajiny. Súčasťou tvorby je aj emailový manager, graficky upravený pre konkrétny online formulár. Web stránka je aktualizovaná na poslednej verzii Wordpressu a chránená kvalitným firewallom proti útokom.
Na požiadavku nášho stáleho klienta, sme vytvorili duplicitnú verziu web stránky danove-priznani.cz, ktorá bola…
Požičovňa E-bicyklov z Banskej Bystrice nás oslovila, aby sme im vytvorili kvalitnú web stránku…
Spoločnosť BIKEZA Žilina je náš partner, ktorému sme robili v minulosti kompletný web dizajn…
Daňové priznanie online pod menom Ing. Martin Vrábel potreboval svoju pôvodnú web stránku trošku…
KRISTALBEAUTYSTUDIO.SK je moderný kozmetický salón v Rožňave, v ktorom ponúka šarmantná kozmetička Martina Vargová…
Pre firmu Autodiagcentrum sme vytvorili reklamný baner na vianočnú akciu. Klient potreboval reprezentatívny dizajn…
TRVALAEPILACIA.SK je moderný salón, v ktorom oceníte nielen lokalitu, jeho interiér, ale hlavne kvalitu…
Firma Autodiagcentrum je už na trhu viac ako 10 rokov. Zaoberá sa profesionálnou diagnostikou…