Tvorba web stránky

Jedno z prvých a najpodstatnejších rozhodnutí pri tvorbe web stránky je to, či si budete vedieť upravovať obsah stránky sami, alebo budete odkázaný len na prácu programátora. Redakčný systém WordPress Vám umožní obsah stránky samostatne editovať a udržovať v kondícii. Aj pre neznalého laika, je Wordpress prostredie veľmi intuitívne a ľahko ovládateľné.
V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný webový dizajn je kľúčom k úspechu. Užívatelia majú radi navštevujúce stránky, ktoré sú esteticky príťažlivé a ľahko navigovateľné. Nechajte nás pomôcť Vašim stránkam urobiť vynikajúci prvý dojem pomocou rýchlosti a dostupnosti. Wordpress web stránky Vás nikdy nesklamú.

Vaši zákazníci Vám nedajú druhú šancu urobiť prvý dojem

Potrebujete si vybudovať webové sídlo, ktoré Vás bude reprezentovať v online prostredí? Vytvoríme úplne novú web stránku alebo redizajn Vašej starej web stránky, podľa Vašich predstáv. Pracujeme v redakčnom systéme WordPress. Poskytujeme rôzne prispôsobiteľné návrhové sady a zameriavame sa na vytváranie webových stránok, ktoré vyhovujú Vašej značke, a zároveň upútajú návštevníkov. Náš tím predstavuje, reviduje a spolupracuje s Vami, kým nedokončíme dokonalý dizajn pre Vaše potreby.

Každý projekt predstavuje svoje vlastné ciele, publikum a príležitosti.
Špecializujeme sa na cenovo dostupnú tvorbu web stránok a eshopov s kvalitným a moderným dizajnom. Používame najkvalitnejšie témy na trhu. V redakčnom systéme Wordpress je veľmi intuitívne a prehľadné admin prostredie.
Vývojová verzia zabezpečí plynulý chod a Vy sa už nemusíte starať o to či je web stránka aktuálna a či všetko funguje správne ako má . Služba obsahuje pravidelné aktualizácie a inštalácie nových doplnkov a vylepšení podľa Vašich predstáv.
Výhodou internetového obchodu (eshopu) sú nižšie náklady než v prípade kamenných obchodov, a tým aj nižšie ceny. Potrebujete podnikať v online prostredí? Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme. Navrhneme Vám obchod, ktorý bude sedieť Vašej firemnej stratégii.
Maximalizujte zacielenie Vášho publika v najbližšom okolí, ktoré vyhľadáva na webe Vaše produkty alebo služby. Navrhneme Vám tie správne kľúčové slová, ktoré Vám umožnia získať viac klientov a predať viac produktov. Organická návštevnosť na web stránke je ten správny štart pre každú novú alebo aj existujúcu web stránku.
Optimalizácia Google máp je dôležitou súčasťou Vašej miestnej marketingovej stratégie.. Vaši klienti Vás vždy nájdu. Firemný profil na Google Vám zvýši hodnotu Vašej web stránky. Správne nastavenie a meranie metriky v Google  Analytics a Google Search.
Kvalitný grafický dizajn je stratégiou každej úspešnej web stránky. Je to spôsob vizuálnej komunikácie. V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný webový dizajn je kľúčom k úspechu.

Posledné projekty

Zobraziť všetky projekty
Duplicitná verzia pôvodnej SK web stránky, preklad web stránky (CZ,EN), voľba výberu jazyka, SEO optimalizácia, prepojenie s platobnou bránou Na požiadavku nášho stáleho klienta, sme vytvorili duplicitnú verziu web stránky danove-priznani.cz, ktorá bola doplnená o voľbu výberu jazyka (CZ, EN). Pre konkrétnu web stránku sme vytvorili verzie formulárov pre podanie daňového priznania a vrátenie daní zo zahraničia. Web stránka je graficky zladená s farbami danej krajiny. Súčasťou tvorby je aj emailový manager, graficky upravený pre konkrétny online formulár. Web stránka je aktualizovaná na poslednej verzii Wordpressu a chránená kvalitným firewallom proti útokom.
Na požiadavku nášho stáleho klienta, sme vytvorili duplicitnú verziu web stránky danove-priznani.cz, ktorá bola…
Požičovňa E-bicyklov z Banskej Bystrice nás oslovila, aby sme im vytvorili kvalitnú web stránku…
Spoločnosť BIKEZA Žilina je náš partner, ktorému sme robili v minulosti kompletný web dizajn…
Daňové priznanie online pod menom Ing. Martin Vrábel potreboval svoju pôvodnú web stránku trošku…

TVORBA WEB STRÁNKY KTORÁ VÁS BUDE REPREZENTOVAŤ

Povedzte nám o svojej stránke

Pomôžeme Vám preniesť Vaše podnikanie na internet a rozvíjať ho pre zlepšenie výsledkov.
Využite plnú silu open-source frameworkov, kontaktujte nás a získajte webovú stránku na mieru so správou obsahu, ktorá presne vyhovuje Vašim potrebám a požiadavkám.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY