Kvalitný webdizajn

Vyberte si dizajn, ktorý Vám je šitý na mieru

Uvedomte si, že internet je trh a Vaša web stránka je spôsob, akým sa dá na tomto trhu prezentovať. Vytvorenie web stránky je komplexnejší proces obsahujúci programátorské a grafické práce. Na konci tohto procesu je web stránka podľa predstáv klienta. Celý proces sa dá zhrnúť do piatich bodov:

  • ­1. Názov a registrácia domény, webhosting
  • ­2. Predstava o vzhľade a funkciách na web stránke
  • ­3. Návrh dizajnu a výber vhodnej témy
  • ­4. Naplnenie web stránky hodnotným obsahom
  • ­5. Zvyšovanie návštevnosti a popularity web stránky

Postup tvorby webových stránok

Komplexná stratégia návrhu web stránok zabezpečí zviditeľnenie Vašej firmy na trhu.

Konzultácia

Konzultácia

Web stránka musí byť funkčná a jednoducho prehľadná.  Už pri prvej návšteve web stránky by sa mal vedieť užívateľ rýchlo zorientovať . Toto je základná veta, ktorou sa pri tvorbe web stránky riadi väčšina dizajnérov. Zapracujeme všetky požiadavky klienta, prípadne odporučíme iné, možno efektívnejšie riešenie. Po aktivovaní hostingu a registrácii domény (pokiaľ ešte klient tieto služby nevlastní), spravíme analýzu trhu, konkurencie a zvolíme správne kľúčové slová. Vopred prediskutujeme výber vhodnej témy, zvolíme správny hodnotný obsah stránky, zameranie, farebnosť, druhy písma a iné doplnkové služby, ktoré by mala Vaša web stránka obsahovať.

Tvorba návrhu a obsahu

Tvorba návrhu a obsahu

Pred tvorbou návrhu je nevyhnutná Vaša spolupráca a dodanie podkladov, textov, obrázkov, videí, multimédií. Teda všetko to, čo tam chcete a potrebujete mať, napr. ak sa zaoberáte nejakou službou (Vaše ukážky práce, katalógy, cenníky a pod.). Na základe Vašich požiadaviek a predstáv vypracujeme návrh, ktorý bude prehľadný a zaujímavý pre širokú verejnosť. Po schválení dizajnu a funkčných prvkov (hlavný obrázok – logo, hlavné menu, registrácia, formulár…) web stránku naplníme hodnotným obsahom.

Finálny dizajn

Finálny dizajn

Po naplnení hodnotným obsahom si s klientom prejdeme všetky pripomienky a po ich zapracovaní sa pristúpi k spusteniu web stránky. V tomto bode sa Vaša stránka presunie z testovacej adresy na Vami už vopred registrovanú doménu a webhosting. Vďaka jednoduchej administrácii si môžete sami spravovať obsah a nebyť závislý od tvorcu a administrátora web stránky. Pokiaľ klient nemá dostatočné znalosti (aktualizácie, inštalácie pluginov, oprava chýb, …), vieme zabezpečiť klientovi službu Administrácia a správa.

Tvorba webstránky balíky

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH a sú orientačné. Konečné ceny môžu byť dohodnuté aj nižšie, aj vyššie, záleží to na zmene od štandardnej výroby a inštalácie.

Chceli by ste viac info?

Potrebujete sa poradiť ?

Zavolajte nám

+421915777475

Pošlite nám email

info@lacnastranka.sk

Váš košík