Vytvoríme Vám Eshop na mieru, ktorý bude reprezentovať Vaše produkty alebo služby na webe.

Tvorba Eshop

Internet je trh a Váš obchod má množstvo konkurencie. Správne zacielenie publika a reprezentatívny dizajn web stránky pozdvihne Váš obchod na vyššiu úroveň.
Vytvoríme Vám E-Shop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod s pár produktami pre začiatočníkov.
Prezentujte svoju firmu a produkty, alebo služby v novom štýle.
Ak ste rozhodnutí pre internetový obchod „E-Shop“ ste na správnom mieste, radi Vám s tým pomôžeme.

Dokážeme prispôsobiť Eshop pre Vašu firmu a vieme, ako správne motivovať Vašich partnerov, aby sa dostali práve k Vašim produktom.

Vytvoríme Eshop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod s pár produktami pre začiatočníkov. Prezentujte svoju firmu a produkty. WooCommerce je jednou z najpopulárnejších a najpoužívanejších platforiem elektronického obchodu, ktoré sú dnes k dispozícii. Ponúka jednoduché, výkonné a na funkcie bohaté riešenie digitálneho nakupovania, ktoré je postavené na platforme WordPress a vyvinuté tým istým tímom. Každý, kto chce predávať svoje položky online, môže použiť WooCommerce. Objavte kľúčové výhody používania Woocommerce ako vašej platformy elektronického online obchodu.

Woocommerce, výhody a potenciál

WooCommerce je jednou z najpopulárnejších a najpoužívanejších platforiem elektronického obchodu, ktoré sú dnes k dispozícii. Ponúka jednoduché, výkonné a na funkcie bohaté riešenie digitálneho nakupovania, ktoré je postavené na platforme WordPress a vyvinuté tým istým tímom.
Každý, kto chce predávať svoje položky online, môže použiť WooCommerce.
Objavte kľúčové výhody používania Woocommerce ako vašej platformy elektronického online obchodu.

Pri tvorbe E-Shopu (Woocommerce), používame najnovšie a najrýchlejšie témy od tých najlepších vývojárov na trhu. E-shop musí byť v prvom rade prehľadný, aby sa v ňom zákazník cítil komfortne a nestratil sa.
Váš E-Shop prispôsobíme Vašej firemnej stratégii. Seo optimalizácia sa týka aj eshopu. Produkty musia byť správne viditeľné pre Google a iné sociálne média.
Navrhneme Vám obchod, ktorý bude sedieť Vašej firemnej stratégii.

Každý projekt predstavuje svoje vlastné ciele, publikum a príležitosti.

Tvorba web stránok

Používame najkvalitnejšie témy na trhu. V redakčnom systéme WordPress je veľmi intuitívne a prehľadné admin prostredie. Rýchlosť načítania web stránky je pri tvorbe kľúčová

SEO optimalizácia

Ponúkame profesionálne služby SEO ktoré pomáhajú webovým stránkam rýchlo zvýšiť skóre organického vyhľadávania, aby mohli súťažiť o najvyššie pozície - aj keď ide o vysoko konkurenčné kľúčové slová.

Grafická úprava

Kvalitný grafický dizajn je stratégiou každej úspešnej web stránky. Je to spôsob vizuálnej komunikácie. V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný grafický dizajn je kľúčom k úspechu.

Vývoj web stránky

Ponúkame širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú web stránky elektronického obchodu, plnohodnotné webové stránky, platformy alebo jednoducho web, ktorý slúži ako online portfólio na zobrazovanie Vašich služieb.

Nájdete tu výber z našich posledných prác. Pozrite sa na niektoré z výsledkov, ktoré sme dosiahli.

Web stránky vo WordPress

+ 0 Web stránky
Themeforest - Envato Market
+ 0 Woocommerce eshop
Themeforest - Ecommerce
+ 0 Redizajn
Themeforest - Envato Market
+ 0 % Inštalácie WordPress
Themeforest - Pluginy

Môžete si pozrieť niektoré z tém pre WordPress od tých najlepších vývojárov na ENVATO MARKET.

Kreatívna komunita v práci. Envato Market je domovom najväčšej globálnej komunity kreatívcov. Autori sú talentovaní profesionáli, mimoriadne zapálení pre svoju prácu. Všetky témy sú dodávané s podrobnou dokumentáciou o tom, ako ich používať. A ak potrebujete pomoc s chybami alebo problémami, autori Vám pomôžu.

Témy pre WordPress

Kreatívna komunita v práci. Envato Market je domovom najväčšej globálnej komunity kreatívcov. Autori sú talentovaní profesionáli, mimoriadne zapálení pre svoju prácu. Všetky témy sú dodávané s podrobnou dokumentáciou o tom, ako ich používať. A ak potrebujete pomoc s chybami alebo problémami, autori Vám pomôžu.
+ 0 Najpredávanejšie témy
Themeforest - Envato Market
+ 0 Woocommerce eshopy
Themeforest - Ecommerce
+ 0 Témy v Zľave
Themeforest - Envato Market
+ 0 Doplnky pre WordPress
Themeforest - Pluginy

Analýza a cena za tvorbu web stránky

13%

Vyplňte potrebné údaje, vyberte konkrétne služby o ktoré máte záujem a v prípade, že si vyberiete možnosť vypracovania cenovej ponuky za služby, Vám cenovú ponuku po vypracovaní odošleme na Váš email.

Vyberte spôsob ako Vám môžeme odoslať spätne informácie

Skontrolujeme Vašu web stránku a pozrieme sa na to v akej je kondícii

Aké sú Vaše skúsenosti s WordPress, vyberte ako ste na tom.

Vyberte prosím druh web stránky, ktorý chcete realizovať.

Každá web stránka akokoľvek pekná a funkčná, pokiaľ nie je vo vyhľadávači ako Google, Bing, Firefox, na prvej strane tak ju nájde veľmi málo ľudí.

Označte prosím služby, ktoré chcete realizovať

Ďakujeme za vyplnenie dotazníka

Pokiaľ ste vyplnili dotazník a chcete vypracovať cenovú ponuku označte možnosť "Vypracovať cenovú ponuku"

Ak máte na nás ešte nejaké otázky alebo pripomienky, môžete ich sem napísať.

ZVIDITEĽNITE WEB STRÁNKU A ZVÝŠTE PRÍJMY

Objavte sa na najvyšších pozíciach v Google!

Pri tvorbe web stránky

je dôležité zabezpečiť, aby bola úspešná aj vo výsledkoch vyhľadávania. Web stránka s rýchlym načítaním a optimalizáciou obsahu je základ.

Profesionálne služby SEO

ktoré pomáhajú webovým stránkam rýchlo zvýšiť skóre organického vyhľadávania, aby mohli súťažiť o najvyššie pozície - aj keď ide o vysoko konkurenčné kľúčové slová.

Zvýšime organickú návštevnosť

na všetkých zariadeniach (Desktop, Mobil, Tablet). Znížime mieru odchodov, zacielime zdroj návštevnosti a oslovíme väčšie publikum.