Tvorba E-Shopu

Uvedomte si, že internet je trh a Váš obchod má množstvo konkurencie. Správne zacielenie publika a vhodne nastavená reklama pozdvihne Váš obchod na vyššiu úroveň. Vytvoríme Vám E-Shop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod pre začiatočníkov. Prezentujte svoju firmu a produkty, alebo služby v novom štýle. Ak ste rozhodnutí pre internetový obchod-E-Shop vieme Vám ponúknuť rôzne variácie Balíkov a Doplnkových služieb.

Pomôžeme Vám nájsť nových zákazníkov, aby na Vašom webe kúpili Váš produkt alebo službu.

Pri tvorbe E-Shopu (Woocommerce), používame najnovšie a najmodernejšie témy od tých najlepších vývojárov na trhu. E-shop musí byť v prvom rade prehľadný, aby sa v ňom zákazník cítil komfortne. Responzívny dizajn (zobrazenie na smartfóne, tablete, notebooku, PC)  je v dnešnej dobe nevyhnutnosť. E-Shop prispôsobíme pre každého klienta po konštrukčnej, ale aj grafickej stránke.

Potrebujete Vaše produkty zdieľať so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach? Žiadny problém, prepojíme Váš E-Shop so sociálnymi sieťami a navrhneme Vám vhodnú reklamu aby sa zvýšil Váš predajný nárast. Prepojíme Váš obchod s Heurékou a Vaše produkty uvidí množstvo nových potencionálnych zákazníkov.

Zviditeľnite svoj obchod a zvýšte nárast predaja, kvalitnou reklamou a správnym zacielením publika

ZRÝCHLITE DOPRAVU A ZVÝŠTE PRÍJMY

Povedzte nám o svojom projekte

Pomôžeme Vám dostať Vaše online podnikanie  na vyšší level

Výhodou internetového obchodu sú nižšie náklady než v prípade kamenných obchodov, a tým aj nižšie ceny oproti konkurencii.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY