Tvorba web stránky

Tvorba web stránok, WordPress, SEO, Vysoké umiestnenie vo vyhľadávači, Zrýchlenie web stránky, Zabezpečenie webu, Eshopy na mieru.

Tvorba web stránky

Využite plnú silu open-source frameworkov, kontaktujte nás a získajte webovú stránku na mieru so správou obsahu, ktorá presne vyhovuje Vašim potrebám a požiadavkám.
Nechajte nás pomôcť Vašim stránkam urobiť vynikajúci prvý dojem pomocou rýchlosti a dostupnosti.
Web stránky vo WordPress Vás nikdy nesklamú vďaka dokonalému systému, ktorý je pravidelne aktualizovaný.
Ak chcete byť úspešný, Vaša web stránka musí byť viditeľná na najvyšších pozíciach v Google.

Vytvoríme Vám Eshop na mieru, ktorý bude reprezentovať Vaše produkty alebo služby na webe. Tvorba Eshop Internet je trh a Váš obchod má množstvo konkurencie. Správne zacielenie publika a reprezentatívny dizajn web stránky pozdvihne Váš obchod na vyššiu úroveň. Vytvoríme Vám E-Shop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod s pár produktami pre začiatočníkov. Prezentujte svoju firmu a produkty, alebo služby v novom štýle. Ak ste rozhodnutí pre internetový obchod „E-Shop“ ste na správnom mieste, radi Vám s tým pomôžeme. Dokážeme prispôsobiť Eshop pre Vašu firmu a vieme, ako správne motivovať Vašich partnerov, aby sa dostali práve k Vašim produktom.

Tvorba Eshop

Internet je trh a Váš obchod má množstvo konkurencie. Správne zacielenie publika a reprezentatívny dizajn eshopu pozdvihne Váš obchod na vyššiu úroveň.
Vytvoríme Vám EShop na mieru pre náročnejších, ale aj jednoduchý obchod s pár produktami pre začiatočníkov.
Prezentujte svoju firmu a produkty, alebo služby v novom štýle.
Ak ste rozhodnutí pre internetový online obchod „EShop“ ste na správnom mieste, radi Vám s tým pomôžeme. Dokážeme prispôsobiť Eshop pre Vašu spoločnosť, a vieme, ako správne motivovať Vašich partnerov, aby sa dostali práve k Vašim produktom.

Hodnotný obsah je to, čo ľudí zaujíma. Podeľte sa so zákazníkmi o svoje skúsenosti a poraďte im. Hodnotný obsah Zákazníci dnes túžia po informáciách. Pred kúpou produktu hľadajú informácie o cenách, funkciách a porovnávajú produkty a obchody medzi sebou. Hodnotný obsah im pomáha správne sa rozhodnúť pri kúpe. Vytvoríme Vám web stránku s kvalitným a zaujímavým obsahom, ktorý priláka viac potenciálnych zákazníkov do Vašeho obchodu. Bez hodnotného obsahu a výberu správnych kľúčových slov Vaša web stránka, akokoľvek bude krásna a profesionálne prevedená, jednoducho zapadne vo vyhľadávači na posledné pozície. Hodnotný obsah je to, čo ľudí zaujíma.

Hodnotný obsah

Zákazníci dnes túžia po informáciách. Pred kúpou produktu hľadajú informácie o cenách, funkciách a porovnávajú produkty a obchody medzi sebou.
Hodnotný obsah im pomáha správne sa rozhodnúť pri kúpe. Vytvoríme Vám web stránku s kvalitným a zaujímavým obsahom, ktorý priláka viac potenciálnych zákazníkov do Vašeho obchodu.
Bez hodnotného obsahu a výberu správnych kľúčových slov Vaša web stránka, akokoľvek bude krásna a profesionálne prevedená, jednoducho zapadne vo vyhľadávači na posledné pozície. Hodnotný obsah je to, čo ľudí zaujíma

Optimalizácia pre vyhľadávače je základom úspechu. Naša stratégia SEO optimalizácie poskytne Vašej stránke vyššie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. Poskytneme úplný prehľad poradia kľúčových slov, správu profilu vytvárania odkazov a indexované informácie o stránke.  Zacielením na určitého zákazníka zvýšite predaj a zviditeľníte Vaše aktivity pre širšiu verejnosť. Organické vyhľadávanie, Lokálne SEO, Vytváranie odkazov, Výskum kľúčových slov, Stratégia a správa o činnosti

SEO optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače je základom úspechu. Naša stratégia SEO optimalizácie poskytne Vašej stránke vyššie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. Poskytneme úplný prehľad poradia kľúčových slov, správu profilu vytvárania odkazov a indexované informácie o stránke.
Zacielením na určitého zákazníka zvýšite predaj a zviditeľníte Vaše aktivity pre širšiu verejnosť.
Skontrolujte ako je na tom. Hodnotný obsah, správny Výber kľúčových slov, SEO optimalizácia na web stránke, Vytváranie odkazov, Organické vyhľadávanie, Stratégia a správa o činnosti. Vaša web stránka a ako stojí vo výsledkoch vyhľadávania konkrétnych kľúčových slov

Každá SEO optimalizácia web stránky by mala začať analýzou toho, čo vlastne od svojej internetovej prezentácie očakávate a aké ciele ste si stanovili. V rámci SEO optimalizácie web stránky treba zvoliť správny výber kľúčových slov a implementovať ich do obsahu web stránky. Optimalizácia obsahu je kľúčová v správnom riešení ako dosiahnuť požadované výsledky.

Analýza web stránky

Organické vyhľadávanie, Lokálne SEO, Vytváranie odkazov, Výskum kľúčových slov,  Stratégia a správa o činnosti

Každá SEO optimalizácia web stránky by mala začať analýzou toho, čo vlastne od svojej internetovej prezentácie očakávate a aké ciele ste si stanovili.
V rámci SEO optimalizácie web stránky treba zvoliť správny výber kľúčových slov a implementovať ich do obsahu web stránky. Optimalizácia obsahu je kľúčová v správnom riešení ako dosiahnuť požadované výsledky.

Kvalitný grafický dizajn je stratégiou každej úspešnej web stránky. Grafický návrh Grafický dizajn je spôsob vizuálnej komunikácie, ktorý spája grafické prvky a texty pre prezentáciu informácie, myšlienky alebo názoru. Všetky druhy grafického dizajnu – logo, plagáty, letáky, banery, web dizajn – sú tvorené za účelom vizuálnej komunikácie. Chcete sa odlíšiť od konkurencie a vlastniť svoje unikátne logo a značku, ktoré Vás budú prezentovať na webe? Vytvoríme Vám grafický návrh na mieru, presne ušitý pre Vašu web stránku. Upravíme návrhy na vhodné rozmery a rozlíšenie. Vytvoríme Vám vektorový aj rastrový formát. Kompresie a úprava obrázkov (jpg,png,pdf,ai,eps,psd,svg,webp…)

Grafický návrh

Grafický dizajn je spôsob vizuálnej komunikácie, ktorý spája grafické prvky a texty pre prezentáciu informácie, myšlienky alebo názoru.
Všetky druhy grafického dizajnu – web dizajn, logo, značka, banery, plagáty, letáky,   – sú tvorené za účelom vizuálnej komunikácie.
Chcete sa odlíšiť od konkurencie a vlastniť svoje unikátne logo a značku, ktoré Vás budú prezentovať na webe?
Vytvoríme Vám grafický návrh na mieru, presne ušitý pre Vašu web stránku. Upravíme návrhy na vhodné rozmery a rozlíšenie.
Kvalitný grafický dizajn je stratégiou každej úspešnej web stránky.

Rýchle a moderné témy pre najpopulárnejší systém na správu obsahu na svete – „WordPress„. Nemáme obmedzenia vo výbere témy pri realizácii tvorby web stránky. Klient si sám môže vybrať tému, podľa vlastného uváženia, alebo podľa výberu editora (nástroj na tvorbu web stránok) a funkcií ktoré téma obsahuje. Vždy sa snažíme poradiť spolu s klientom, aby sme vybrali tú správnu a vhodnú tému pre ich webové sídlo. Vytvorené Pri výbere vhodnej témy pre web stránku vyberajte responzívne témy pre všetky zariadenia (Pc, Notebook, Tablet, Smartfón). súčasnosti budú ľudia pravdepodobne navštevovať Váš web z rôznych zariadení. Témy, ktoré tu nájdete, vyhovujú všetkým veľkostiam obrazovky – a vy viete, aké je to dôležité.

Témy pre web stránky

Rýchle a moderné témy pre najpopulárnejší systém na správu obsahu na svete – „WordPress„.
Nemáme obmedzenia vo výbere témy pri realizácii tvorby web stránky. Klient si sám môže vybrať tému, podľa vlastného uváženia, alebo podľa výberu editora (nástroj na tvorbu web stránok) a funkcií ktoré téma obsahuje.
Vždy sa snažíme poradiť spolu s klientom, aby sme vybrali tú správnu a vhodnú tému pre ich webové sídlo.
Výber rýchlych tém na ENVATO MARKET – Kvalitná podpora

Organická návštevnosť je návštevnosť, ktorá prichádza z neplatených výsledkov vyhľadávania, napríklad cez Google alebo Bing Organická návštevnosť Google Analytics umožňuje pozrieť si dáta o návštevníkoch v reálnom čase, a to buď na domovskej stránke v Google Analytics alebo v sekcii v Reálnom čase. Aktívni používatelia sú v tomto kontexte tí používatelia, ktorí v danom momente sledujú obsah na Vašom webe. Aktívni používatelia v prehľade Publikum predstavujú jedinečných používateľov, ktorí v rámci určitého počtu dní uskutočnili relácie na Vašom webe a zvýšili návštevnosť.

Organická návštevnosť

Organická návštevnosť je návštevnosť, ktorá prichádza z neplatených výsledkov vyhľadávania, napríklad cez Google, BingYandexYahoo alebo Firefox.
Google Analytics umožňuje pozrieť si dáta o návštevníkoch v reálnom čase, a to buď na domovskej stránke v Google Analytics alebo v sekcii v „Reálnom čase“. Aktívni používatelia sú v tomto kontexte tí používatelia, ktorí v danom momente sledujú obsah na Vašom webe.

Zabezpečené testovacie prostredie a responzívny vývoj webu Vývoj web aplikácií Pred spustením Vašej novej web stránky a prihlásením sa do projektu, poskytujeme dôkladné testovanie pre všetky hlavné typy zariadení (Počítač, Tablet, Notebook, Smartfón), ako aj pre prehliadače a operačné systémy. Testovanie vykonávame ako používateľ, aj ako správca, aby Váš web bol v optimálnej kondícii. Testovacie prostredie Poskytujeme zabezpečené testovacie prostredie pre Váš webový projekt. Web stránka vo WordPress je chránená proti útokom kvalitným firewalom a optimalizovaná kešovaním.

Vývoj web stránky

Pred spustením Vašej novej web stránky a prihlásením sa do projektu, poskytujeme dôkladné testovanie pre všetky hlavné typy zariadení (Počítač, Tablet, Notebook, Smartfón), ako aj pre prehliadače a operačné systémy.
Vývoj web stránky vykonávame ako používateľ, aj ako správca, aby Váš web bol v optimálnej kondícii.
Poskytujeme zabezpečené testovacie prostredie pre Váš webový projekt alebo webovú aplikáciu. Web stránka vo WordPress je chránená proti útokom kvalitným firewalom a optimalizovaná kešovaním.

Potrebujete si vybudovať silné webové sídlo, ktoré Vás bude reprezentovať v online prostredí.
Poskytujeme rôzne prispôsobiteľné návrhové sady a zameriavame sa na vytváranie webových stránok, ktoré vyhovujú Vašej značke, a zároveň upútajú návštevníkov. Špecializujeme sa na cenovo dostupnú tvorbu web stránokeshopov s kvalitným a moderným dizajnom.

Každý projekt predstavuje svoje vlastné ciele, publikum a príležitosti.

Tvorba web stránok

Používame najkvalitnejšie témy na trhu. V redakčnom systéme WordPress je veľmi intuitívne a prehľadné admin prostredie. Rýchlosť načítania web stránky je pri tvorbe kľúčová

SEO optimalizácia

Ponúkame profesionálne služby SEO ktoré pomáhajú webovým stránkam rýchlo zvýšiť skóre organického vyhľadávania, aby mohli súťažiť o najvyššie pozície - aj keď ide o vysoko konkurenčné kľúčové slová.

Grafická úprava

Kvalitný grafický dizajn je stratégiou každej úspešnej web stránky. Je to spôsob vizuálnej komunikácie. V digitálnom svete sú prvé dojmy nevyhnutné a kvalitný grafický dizajn je kľúčom k úspechu.

Vývoj web stránky

Ponúkame širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú web stránky elektronického obchodu, plnohodnotné webové stránky, platformy alebo jednoducho web, ktorý slúži ako online portfólio na zobrazovanie Vašich služieb.

Nájdete tu výber z našich posledných prác. Pozrite sa na niektoré z výsledkov, ktoré sme dosiahli.

Posledné projekty vo WordPress

Webová stránka na doméne Znalec-obtulovic.sk je vybavená rýchlou responzívnou témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje portfolio služieb a prezentáciu spoločnosti. One page webstránka je plne zabezpečená proti útokom kvalitným firewallom. Na web stránke je kontaktný formulár. Na stránke je optimalizovaný grafický a textový obsah. Kompletný obsah web stránky je optimalizovaný správne nastavenou SEO optimalizáciou, ktorá zabezpečí plynulý posun domény, na najvyššie pozície vo vyhľadávači. Pri SEO optimalizácii bol vykonaný dôkladný prieskum konkurenčných slov. Výber správnych kľúčových slov je cesta k úspechu.

Znalec-Obtulovic.sk

Znalec-obtulovic.sk Súdny znalec v odbore stavebníctvo Bratislava Pri tvorbe web stránky na doméne Znalec-obtulovic.sk sme použili rýchlu responzívnu tému od tých najlepších vývojárov. Na web stránke sme realizovali  portfolio služieb a prezentáciu spoločnosti.

čítať viac »
Krtkovanienonstop.sk je vybavená rýchlou responzívnou témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje portfolio služieb a prezentáciu spoločnosti. Web stránka je plne zabezpečená proti útokom kvalitným firewallom. Na web stránke je kontaktný formulár. Na stránke je optimalizovaný grafický a textový obsah.

Krtkovanienonstop.sk

Krtkovanienonstop.sk Krtkovanie, Čistenie upchatého odpadu a kanalizácie Krtkovanienonstop.sk je vybavená rýchlou responzívnou témou od tých najlepších vývojárov. Jednoduchá One Page stránka obsahuje portfólio služieb a prezentáciu spoločnosti. Web stránka je plne zabezpečená proti

čítať viac »
Distribútor bicyklov značiek Fuji, Breezer. Web stránka obsahuje aplikáciu pre vyhľadávanie predajcov. Import a úprava databázy katalóg produktov, filtre pre produkty

Fuji Bikes CZ

Fuji-Bikes.cz Katalóg značiek bicyklov značky Fuji a Breezer Fuji-bikes.cz je vybavená rýchlou Woocommerce témou od tých najlepších vývojárov. Web stránka obsahuje aplikáciu na mieru na podstránke pre vyhľadávanie predajcov. Aplikácia je prepojená cez

čítať viac »
Ortofit.sk-Ortopedické, protetické zdravotnícke pomôcky. Výroba a distribúcia ortopedických-protetických pomôcok. Portfólio firmy, realizácia

Ortofit

Ortofit – Výroba a distribúcia ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok Ortopedické zdravotné pomôcky  Pri tvorbe web stránky na doméne Ortofit.sk sme použili rýchlu responzívnu tému od tých najlepších vývojárov. Na web stránke sme realizovali  portfolio produktov

čítať viac »
Jsprojekt.eu vytvorené v štýle moderného portfólia, zviditeľnenie širšej verejnosti, základné SEO, grafická úprava a kompresia, vysoké skóre

JSprojekt.sk

Rýchla responzívna téma. Portfólio služieb a prezentácia spoločnosti. Webstránka je optimalizovaná, SEO optimalizácia, Výber správnych kľúčových slov.

čítať viac »

Analýza a cena za tvorbu web stránky

13%

Vyplňte potrebné údaje, vyberte konkrétne služby o ktoré máte záujem a v prípade, že si vyberiete možnosť vypracovania cenovej ponuky za služby, Vám cenovú ponuku po vypracovaní odošleme na Váš email.

Vyberte spôsob ako Vám môžeme odoslať spätne informácie

Skontrolujeme Vašu web stránku a pozrieme sa na to v akej je kondícii

Aké sú Vaše skúsenosti s WordPress, vyberte ako ste na tom.

Vyberte prosím druh web stránky, ktorý chcete realizovať.

Každá web stránka akokoľvek pekná a funkčná, pokiaľ nie je vo vyhľadávači ako Google, Bing, Firefox, na prvej strane tak ju nájde veľmi málo ľudí.

Označte prosím služby, ktoré chcete realizovať

Ďakujeme za vyplnenie dotazníka

Pokiaľ ste vyplnili dotazník a chcete vypracovať cenovú ponuku označte možnosť "Vypracovať cenovú ponuku"

Ak máte na nás ešte nejaké otázky alebo pripomienky, môžete ich sem napísať.

Čo o nás hovoria ľudia

Recenzie od našich klientov

Veľmi precízne odvedená práca. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup. Vďaka lacnastranka.sk som dostal nový dizajn a eshop. Okrem toho zabezpečil aj SEO. Spolupráca pri tvorbe webu bola super a stránka je teraz rýchlejšia a modernejšia. Odporúčam každému. Ešte musím vyzdvihnúť ochotu webdevelopera Jančiho, implementoval všetky pripomienky, ktoré som si vymyslel a nebolo ich málo. Otvorený a férový prístup a hlavne prijateľná cena sú veľkým benefitom. Teším sa na spoluprácu pri ďalšom projekte

ZVIDITEĽNITE WEB STRÁNKU A ZVÝŠTE PRÍJMY

Objavte sa na najvyšších pozíciach v Google!

Pri tvorbe web stránky

je dôležité zabezpečiť, aby bola úspešná aj vo výsledkoch vyhľadávania. Web stránka s rýchlym načítaním a optimalizáciou obsahu je základ.

Profesionálne služby SEO

ktoré pomáhajú webovým stránkam rýchlo zvýšiť skóre organického vyhľadávania, aby mohli súťažiť o najvyššie pozície - aj keď ide o vysoko konkurenčné kľúčové slová.

Zvýšime organickú návštevnosť

na všetkých zariadeniach (Desktop, Mobil, Tablet). Znížime mieru odchodov, zacielime zdroj návštevnosti a oslovíme väčšie publikum.