SEO-optimalizácia pre vyhľadávače

Medzi naše hlavné služby v oblasti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov patria: Organické vyhľadávanie, SEO na stránke, Vytváranie odkazov, Výskum kľúčových slov,  Stratégia a správa o činnosti.

Organické vyhľadávanie

Vývoj a cielená propagácia kvalitného obsahu, ktorý naplní Vaše potreby dosiahnutím, zlepšením a udržaním viditeľnosti Vašej webovej prezentácie.

On-Page SEO
Off Page SEO

Sprístupnite svoj obsah vyhľadávacím nástrojom. Sme pripravený implementovať riešenia, ktoré zvýšia Vaše hodnotenie a zvýšia Váš výkon.

Tvorba spätných odkazov

Nevyhnutnou súčasťou každej úspešnej stratégie SEO je vytvorenie interného profilu odkazov, ktorý zvýši význam pre kľúčové slová na stránke.

Optimalizácia pre vyhľadávače je základom úspechu. Naša stratégia SEO poskytne Vašej stránke vyššie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. Poskytneme úplný prehľad poradia kľúčových slov, správu profilu vytvárania odkazov a indexované informácie o stránke. Zacielením na určitého zákazníka zvýšite predaj a zviditeľníte Vaše aktivity pre širšiu verejnosť.

Každá optimalizácia web stránky by mala začať analýzou toho, čo vlastne od svojej internetovej prezentácie očakávate. V rámci SEO optimalizácie web stránky je treba zvoliť pútavú prezentáciu, vhodne doplnenú správnymi kľúčovými slovami a hodnotným obsahom, aby akéhokoľvek návštevníka zaujala.

83%

Organická návštevnosť - zvýšenie

42%

Miera okamžitých odchodov - pokles

38%

Priemerné trvanie návštevy - zvýšenie

21%

Počet stránok na reláciu - nárast

Výskum a stratégia kľúčových slov

Jedným z najdôležitejších prvkov SEO sú cieľové kľúčové slová. Nechajte nás určiť najlepšiu stratégiu pre všetky Vaše aktivity súvisiace s vytváraním odkazov, aby ste zvýšili hodnotenie vyhľadávacieho nástroja a umiestnili sa na najvyšších miestach.

Správy o činnosti

Poskytujeme podrobnú správu o hodnotení výkonnosti SEO Vašich webových stránok, ako aj údaje o Vašej návštevnosti, najvýznamnejšie odporúčané kľúčové slová a úplné vysvetlenie činnosti Vášho vyhľadávacieho nástroja.

CHCETE BYŤ VO VYHĽADÁVAČI  NA VYŠŠÍCH POZÍCIACH?

Povedzte nám o svojej stránke

Pomôžeme Vám preniesť Vaše podnikanie na internet a rozvíjať ho pre zlepšenie výsledkov.

Naša agentúra je perfektným partnerom pre úspešné obchodné partnerstvo.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY