Reklamné kampane

Naše stratégie kampaní sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám našich klientov a ich trhovým podmienkam. Poskytujeme aktuálne služby s platbou za kliknutie, ktoré zahŕňajú: reklamy na platené vyhľadávanie, videoreklamu, grafické reklamy, PPC remarketing a sociálnu reklamu.

Prinášame výsledky, ktoré pomáhajú našim klientom dosiahnuť ich obchodné ciele. Denne spravujeme účty našich klientov a monitorujeme cenové ponuky a rozpočty ponúk, aby sme zaistili maximalizáciu NI.

Naše vynikajúce výsledky sú výsledkom nášho komplexného a na mieru šitého prístupu, ktorý obsahuje podrobný prehľad podnikania nášho klienta a jeho túžby po reklame s platbami za jednotlivé kliknutia a tiež prehľad možností s prioritizovaným zoznamom odporúčaných aktivít.

Reklama v platenom vyhľadávaní

Získajte pozitívnu návratnosť investícií prostredníctvom našej reklamy vo vyhľadávaní PPC. Míňajte peniaze rozumne a používajte najcielenejšiu a nákladovo najefektívnejšiu formu reklamy.

PPC Remarketing

Premente svojich cenných „potenciálnych zákazníkov“ na „verných zákazníkov“. Náš tím profesionálov Vám pomôže znovu zapojiť používateľov, ktorí prejavili záujem, vypracovaním stratégie, ktorá splní všetky Vaše potreby.

Sociálna reklama

Potrebujete zvýšiť povedomie o svojej značke, produkte alebo službe? Vypracujeme stratégiu sociálnej inzercie zameranú na splnenie KPI a vašich cieľov.

Video reklama

Sme odborníci na online reklamu. Náš tím je pripravený pomôcť Vám získať konkurenčnú výhodu vytvorením reklám, ktoré zvýšia prítomnosť Vašej značky.

Máme dostatok skúseností na vytváranie ocenených kampaní v službách Google AdWords a Facebook.

TVORBA WEB STRÁNKY KTORÁ VÁS BUDE REPREZENTOVAŤ

Povedzte nám o svojej stránke

Pomôžeme Vám preniesť Vaše podnikanie na internet a rozvíjať ho pre zlepšenie výsledkov.

Naša agentúra je perfektným partnerom pre úspešné obchodné partnerstvo.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY