Obsahový Marketing

Zákazníci dnes túžia po informáciách. Pred kúpou produktu hľadajú informácie o cenách, funkciách a porovnávajú produkty a obchody medzi sebou. Hodnotný obsah im pomáha správne sa rozhodnúť pri kúpe. Vytvoríme Vám web stránku s kvalitným a zaujímavým obsahom, ktorá priláka viac potenciálnych zákazníkov.

Bez hodnotného obsahu a výberu vhodných kľúčových slov Vaša web stránka, akokoľvek bude krásna a profesionálne prevedená, jednoducho zapadne vo vyhľadávači na posledné pozície. Hodnotný obsah je to, čo ľudí zaujíma. Podeľte sa so zákazníkmi o svoje skúsenosti a poraďte im.

Novinky na web stránke

Tvorte príspevky súvisiace s obchodom, ktoré informujú, vzdelávajú a bavia čitateľov, čo vedie k zvýšeniu angažovanosti na sociálnych sieťach, vylepšeniu Vašej reputácie online a získaniu dôveryhodnosti.

Prípadové štúdie

Inšpirujte svoje cieľové publikum pomocou podrobných správ, ktoré sumarizujú projekty od začiatku do konca a explicitne dokumentujú výsledky dosiahnuté v rámci meraní výkonnosti.

Stratégia obsahu

Dosiahnite svoje obchodné ciele pomocou komplexnej stratégie podnikovej analýzy obsahu poskytnutej našimi copywritermi a analytikmi.

Písanie recenzií

Získajte autorizáciu vo svojom odbore alebo podnikaní zdieľaním komentárov od odborníkov v odbore. Podeľte sa o ich odborné znalosti a okamžite uvidíte spätnú väzbu od publika.

Tlačové správy

Posilnite svoj online profil a zvýšte návštevnosť svojich webových stránok vďaka vynikajúcim zaujímavým príbehom o svojej značke, ktoré sa nachádzajú na spravodajských portáloch a v distribučných službách pre tlačové správy.

Biele knihy

Propagujte svoje podnikanie vysokokvalitným marketingovým dokumentom, ktorý výrazne zvýši Vašu mieru zapojenia do sociálnych médií a upevní Vašu pozíciu v obchode.

Uvedomujeme si dôležitosť úspešnej obsahovej marketingovej kampane, a preto tvoríme informačný, pútavý a presvedčivý obsah, ktorý zachytáva záujem zákazníkov. Pre každého z našich klientov prispôsobujeme stratégiu obsahového marketingu na mieru.

Effective Copyrighting

Poskytujeme obsah, ktorý presvedčí používateľov webu, aby klikli na Vaše webové stránky so špeciálnymi ponukami, aby si kúpili Vaše produkty alebo Vás kontaktovali ohľadom Vašich služieb, pretože naši skúsení copywriteri presne vedia, ako predávať slová.

TVORBA WEB STRÁNKY KTORÁ VÁS BUDE REPREZENTOVAŤ

Povedzte nám o svojej stránke

Pomôžeme Vám preniesť Vaše podnikanie na internet a rozvíjať ho pre zlepšenie výsledkov.
Pošlite nám odkaz na Vašu web stránku, aby sme skontrolovali ako na tom web stránka je.

Odporúčania

VIDIEŤ VŠETKY