Agentúra pre tvorbu web stránok a SEO

Náš tím vyvíja efektívne obsahové stratégie pre spoločnosti, ktoré myslia na budúcnosť. Máme preukázané výsledky vo zvyšovaní rebríčka vyhľadávacích nástrojov.
Social Media Marketing

Udržiavame vzťahy založené na transparentnosti, vytrvalosti, vzájomnej dôvere a integrite s našimi  klientmi a inými obchodnými partnermi.

Náš tím neustále prináša vynikajúce výsledky kombinujúce s kreatívnymi nápadmi a bohatými skúsenosťami. Pomôžeme Vám vybudovať udržateľný, zmysluplný vzťah s Vašimi klientmi tým, že ich oslovíte so svojou značkou pomocou sociálnych médií.
Pracujeme v oblastiach, ako je tvorba web stránok, E-shopov, Logo-Značka, SEO optimalizácia vyhľadávacích nástrojov, marketing sociálnych sietí, grafický dizajn a digitálny marketing.

9

Rokov na trhu

26

Web stránok

87

Grafický dizajn

37

SEO optimalizácie

2

Členovia tímu

11

E-Shopov
Wordpress a SEO
NAŠA VÍZIA

Chceme zmeniť spôsob, akým podniky hovoria, počúvajú a zdieľajú online.

2013

Apríl, 2013

Agentúru založili weboví nadšenci v Banskej Bystrici.

Jún, 2013

Bola vydaná prvá web stránka pre LACNASTRANKA.sk, ktorá rýchlo vzrástla na 50 najlepších!

September, 2013

Agentúra sa začala venovať aj grafickým návrhom (plagáty, letáky, nálepky...)

2014

Február, 2014

Redakčný systém Wordpress nás presvedčil, že sa mu budeme vďaka kvalitným vývojárom venovať na 100%

2019

November, 2019

Zakladáme oficiálne doménu LACNASTRANKA.sk s novým dizajnom a s variabilnou tvorbou web stránok a E-shopov v redakčnom systéme Wordpress

Január, 2020

Rozširujeme agentúru o doménu SEO-ANALYZA.sk a plnohodnotne sa venujeme najnovším trendom v oblasti SEO a reklamných kampaní

November, 2020

Vytvorili sme nový prehľadný web pre doménu lacnastranka.sk a snažíme sa klientom sprístupniť čo najviac informácií a návodov na plynulú prevádzku administratívneho prostredia v redakčnom systéme Wordpress. Jednoduché variabilné nastavenia zjednodušujú prácu pri editovaní.